Александър Везенков отново не игра за своя Сакраменто Кингс при победата му като гост на Детройт Пистънс със 131:110 в НБА.

Българският баскетболист пропусна три поредни мача на "кралете", след което реализира 11 точки срещу Ню Орлиънс Пеликанс преди два дни, но днес отново беше пренебрегнат от старши треньора Майк Браун.

Сакраменто направи голям обрат, за да стигне до успеха срещу най-слабия отбор в НБА. "Кралете" загубиха първата част с 29:47, но после много бързо настигнаха домакините и още на почивката взеха преднина, а през второто полувреме не позволиха на съперниците си да помислят за победата.

Сакраменто вече е с баланс 22-14 и заема петото място в Западната конференция