Англия разгроми Украйна с 4:0 в последния 1/4-финал на Евро 2020. "Трите лъва" не оставиха никакво съмнение кой е по-класният отбор на стадион "Олимпико" в Рим!

Хари Кейн се разписа още в 5-тата минута и даде аванс на своите. През първата част повече голове не паднаха, но пък за сметка на това началото на второто полувреме бе убийствено. Хари Магуайър се разписа само няколко секунди след подновяването на играта, а Хари Кейн направи 3:0 в 50-та минута. В 63-та и Джордан Хендерсън с глава покачи на 4:0.

След тази вихрушка от голове в началото на втората част, Англия намали темпото и се задоволи с този резултат.

Така на 1/2-финала Англия ще премери сили срещу състава на Дания, а Украйна се прибира вкъщи.