Лудогорец реагира по най-добрия начин след загубата от ЦСКА (1:2) в полуфиналите на Купата на България и разби с 3:0 като гост Левски. “Орлите” до голяма степен свършиха работата си още до 11-та минута, когато вече водеха с 2:0. Клаудиу Кешеру бе дал аванс за гостите в 8-та минута, а три по-късно Каули Оливейра удвои, пишат от Gol.bg.

“Сините” имаха претенции за две неотсъдени дузпи, преди в 78-та минута Каули да довърши Левски с трети гол. В крайна сметка "орлите" отговориха категорично на критиките след мача с ЦСКА и продължават, както да трупат аванс на върха в класирането, така и по-категорично да посягат към нова титла на България. Лудогорец има 55 точки, с шест повече и мач по-малко от Локомотив Пловдив. ЦСКА след днешната издънка срещу Царско село (1:2) е на третото място с 44. Левски към момента е 9-ти с актив от 28 т.