За втора поредна година ЦСКА се класира на финал за Купата на България! "Червените" направиха за смях Лудогорец насред Разград и след 1:1 в първия мач в София, спечелиха с 2:1 на реванша.

Головете за големия успех вкараха Рафаел Енрике още в 3-ата минута и Георги Йомов в 36-ата. Точен за домакините беше Елвис Ману (73‘). Успехът на гостите можеше да е още по-убедителен, ако не бяха чудесните намеси на вратаря на разградчани Кристиан Кахлина.

През всички 90 минути "Орлите" така и не успяха да покажат, че заслужават да играят финал и бяха надиграни по всеки един показател. Така ЦСКА продължава да мачка Лудогорец за Купата на България и от четири опита, четири пъти е елиминирал "зелените".

В спор за трофея ЦСКА среща Арда Кърджали на 19 май.