Отборите на Мьонхегладбах и Интер завършиха 2:3 в истински спектакъл от група B на Шампионска лига. С победата "Нерадзурите" запазиха шансове за класиране напред.

През първото полувреме гостите успяха да поведат чрез Матео Дармиан(17'), но в добавеното време Аласан Плеа изравни.

През втората част Ромелу Лукаку(64'73') успя да се разпише два пъти и даде солиден аванс на Интер, но Плеа се разписа четвърт час преди края и стана драматично.

Малко след последния гол отново Плеа успя да отбележи, но след преглед на ситуацията от системата VAR, голът беше отменен и по този начин Интер си тръгна с трите точки от Германия.

Борусия Мьонхегладбах остава начело на групата с 8 точки, а с победата интер събра 5. Шахтьор Донцек и Реал Мадрид имат по 7 и всичко в тази група ще се реши в последните мачове.