Манчестър Юнайтед записа третата си победа в група H на Шампионската лига, след като победи Истамбул ББ с 4:1 на "Олд Трафорд".

"Червените дяволи" изиграха вихрено първо полувреме и заслужено се оттеглиха на почивка с преднина от 3 чисти гола. Попаденията отбелязаха Бруно Фернандеш на два пъти (13',20') и Маркъс Рашфорд от дузпа в 33 минута.

През втората част Юнайтед намали доста темпото и позволи на Истанбул ББ да върне едно попадение.
Голът бе дело на Дениз Турук, който се разписа след изпълнение на пряк свободен удар в 75-тата минута.
В самия край на мача влезлият като резерва Даниел Джеймс отбеляза още един гол за домакините и оформи крайното 4:1.

След победата Юнайтед остава първи в група H със събрани 9 точки, а Истанбул ББ e на последното място в групата със своите 3 пункта.