Лацио нанесе първото поражение на италианския шампион Ювентус през този сезон, след като победи с 3:1. Загубата на Юве дойде чак в 20-ия мач за "бианконерите" тази година.

Кристиано Роналдо изведе торинци напред, но столичани стигнаха до обрат с два гола на Луис Фелипе в добавеното време на първото полувреме и Милинкович-Савич в 74-та минута.

Последните 20 минути Лацио игра с човек повече след червен картон на Куадрадо.

Пропусната дузпа от Имобиле, както и негова добавка оставиха напрежението до края, когато Фелипе Кайседо сложи точка на спора в последните минути на продължението.

Така Лацио спечели и се доближи само на три точки от Ювентус, докато Интер, който вчера стъпи накриво срещу Рома и завърши 0:0 все пак остава на върха и след този кръг.