Приказката за Манчестър Юнайтед при Оле Гунар Солскяер приключи. ПСЖ удари "червените дяволи" насред "Олд Трафорд" с 2:0 и направи важна крачка към 1/4-финалите на Шампионската лига.

Макар че играха без Неймар и Кавани, парижани изиграха отличен мач, като в началото на второто полувреме нанесоха и своя удар с два гола, а след това можеха да вкарат и повече.

Домакините стояха добре до почивката, макар че през целия не стигнаха до кой знае колко добри положения. Гостите чакаха своя момент и го използваха, за да нанесат първа загуба на съперника след идването на Оле Гунар Солскяер през декември.

В края Пол Погба беше изгонен и това прави задачата на Юнайтед за реванша да изглежда почти невъзможна. Истината обаче е, че като цяло гостите надиграха опонента си и заслужено спечелиха.