Снимка: Булфото

Лудогорец постигна лесна победа с 4:0 над Торпедо Кутаиси в реванша от плейофния кръг за влизане в групите на Лига Европа и след общ резултат от двата мача 5:0 "орлите" постигнаха целта си и са в групите на втория по сила евротурнир.

Това бе и най-силният мач за момчетата на Пауло Аутуори от доста време насам, отборът най-после се поотпусна в офанзивен план и успя да вкара повече от едно попадение, с колкото обикновено печели напоследък мачовете си.

Мисиджан откри в 6-ата минута, а в 37-ата Кампаняро удвои аванса на домакините. Отново последният се разписа в 59-ата минута, а Вандерсон също записа името си сред голмайсторите три минути след това.

Новите попълнения Брандао и Махлангу не попаднаха в групата на "орлите" за този мач, тъй като още не са готови физически. Въпреки това обаче преди самата среща те бяха представени пред феновете.

За гостите пък като титуляр игра бившият бранител на Ботев Пловдив Лазар Марин.