ЦСКА загуби от Копенхаген с 1:2 и с общ резултат от двата мача 2:4 отпада от Лига Европа.

"Армейците" обаче отново бяха брутално посечени от реферите, след като домакините получиха страхотен подарък - гол от явна засада за 1:0.

Това се случи в 23-ата минута, когато Н`Дойе бе с метър зад защитата на "червените", но съдиите признаха това скандално попадение.

ЦСКА обаче се вдигна и изравни чрез резервата Евандро (58). Всичко приключи шест минути по-късно, когато Н`Дойе бе точен с глава и реши мача.

Така ЦСКА е аут от Лига Европа, но може само да се гордее с представянето си. Феновете на армейците пък за пореден път доказаха, че са уникални и не спряха да подкрепят любимците си.