Ювентус постигна феноменален обрат при гостуването си на Интер на стадион "Джузепе Меаца" и с два късни гола постигна успех с 3:2, след като броени минути преди края губеше.

Това стана в среща от 35-ия кръг на Серия "А", пише gol.bg.

Дъглас Коста откри за гостите в 13-ата минута, а две минути след това Интер остана с човек по-малко на терена заради червения картон на Весино.

Въпреки това обаче гостите излязоха на терена пределно мотивирани след почивката, като с попадения на Икарди в 52-ата минута и автогол на Бардзали в 65-ата стигнаха до пълния обрат.

В 87-ата минута обаче Куадрадо бе точен за за ремито, а Игуаин в 89-ата минута вкара за пълния обрат.

След този мач Юве е 1-и с актив от 88 точки и има четири точки аванс пред Наполи.