ЦСКА прегази Верея с 5:1 в среща от 29-ия кръг на Първа лига и по този начин дори и за няколко часа отборът на "червените" успя да скъси дистанцията от лидера в класирането Лудогорец на 3 точки.

В този мач Стамен Белчев имаше огромни проблеми заради отсъствието на нападател, тъй като Бланко, Десподов и Каранга бяха извън групата, и в крайна сметка специалистът взе решение да пусне Алберг в предни позиции, пише gol.bg.

Холандецът му се отблагодари по най-добрия начин, след като показа добра игра и вкара два гола за успеха, които паднаха в 17-ата и 53-ата минути.

Божидар Чорбаджийски също се отчете с две попадения на сметката си, които паднаха съответно в 30-ата и 45-ата минути.

За гостите почетното попадение вкара Шемпал в 83-ата минута, а крайното 5:1 оформи Манолев от дузпа в самия край.