Снимка: Bulphoto.com

Трима от твърдите титуляри на Левски могат да пропуснат неделното дерби с шампиона Лудогорец.

Жорди Гомес и Антонио Вутов са само на един картон от наказание, заради което се очаква да не играят в днешния 1/8-финален мач за Купата на България срещу Монтана. Левият защитник Иван Горанов пък получи мускулна контузия и със сигурност отпада за днешната среща. Той е играл с травмата и при драматичното равенство 2:2 с ЦСКА, в което носи известна вина за изравнителния гол на "червените".

Не е ясно дали Горанов ще се възстанови за визитата в Разград, което ще е сериозен проблем за Левски. Той се превърна в неизменен титуляр след привличането от Локомотив Пловдив и до момента има 18 двубоя във всички турнири. Негова алтернатива за ляв защитник е юношата Мики Орачев.

Иначе се очаква срещу Монтана Делио Роси да даде почивка на още няколко титуляри. Това са голмайсторът на "сините" Давид Яблонски и Милош Цветоквович, а от 1-ата минута ще започнат Димитър Пиргов, Нелуц Рошу и Жерсон Кабрал.

Левски играе с Монтана днес от 18.00 часа  на "Герена".