Снимка: архив Булфото

Лудогорец стигна само до равенството 1:1 при домакинството си на Черно море и записа нов провал този сезон.

Все пак "орлите" поведоха еднолично в класирането с 20 точки, но още утре могат да бъдат свалени от първото място от Литекс или Левски, които играят помежду си. Черно море е твърдо в средата на класирането с 15 точки, пише Gol.bg.

Варненци поведоха в резултата чрез гол на Матиа Курьор в 46-ата минута, но шампионите се добраха до точката след попадение на Клаудиу Кешеру в 55-ата минута.

Като цяло срещата бе динамична и зрелищна, с множество положения и пред двете врати, спорно съдийство, здрави единоборства и в крайна сметка двата отбора заслужено си поделиха по точка.