Снимка: архив БТА

Лудогорец удари с 2:0 Черно море в Разград и взе лека победа, с която се утвърди на второ място в класирането. Така "орлите" вече са на седем точки зад ЦСКА в битката за шампионската титла.

Точни за Лудогорец бяха Вандерсон и Мисиджан през второто полувреме. Срещата в Разград предложи страхотен футбол, с множество положения и пред двете врати.

Особено интересна бе първата част, която мина без попадения, но с атрактивен и динамичен футбол.

След почивката Лудогорец вдигна темпото, вкара две попадения и заслужено си взе победата, с която продължава да гони ЦСКА и първото място.