13

Фен

преди 2 години

В смисъл няма да стане играч от Ерик :))) другите момчета се справят прекрасно, дори и оплювания Тасев, който смея да твърдя имаше най доброто посрещане в мача с Русия

12

Фен

Напротив, влезе и би сервис при 25 на 24, и го сгреши! Лек сервис при това , в такъв важен момент. Гледах мача, и не само него! Гледай мача от групите с Русия и играта на Ерик,заради който капитана ни беше резерва първите три гейма. Ама то като не става , си не става, и няма да стане.

11

До Фен

Като не знаеш не приказвай - Стоев не влезе изобщо целия мач, а Мартин заплака накрая след победата. Мачът е качен в тубата за истинските фенове. Троловете нямат време за това, те предпочитат да опюят всичко и да се преместят на следващата новина.

10

До 1-ви

Съперникът на полуфинала е Русия, които са победили Бразилия в четвърт финала с 3:0. С тях сме играли вече в групата, като сме паднали с 3:1. Да се надяваме сега на ребанш !

9

фен

Заглавието трябва да е - Въпреки Мартин Стоев, момчетата са на полуфинал.За незапознатите - тоя дебелак бута сина си като кит.

8

Асан

Ритнитопковци и удритопковци какво работят тия :)))

7

е,и.Пак излагация после.

6

В.Узунов моалидатигонахакам ВГЗ.

5

Леле, Мартин Стоев на какво е заприличал!

4

В.Узунов

Чудо голямо . Каква полза имам аз от това?

3

Shshs

Браво момчета! Браво тренер! Браво и на дамите! Мачкайте машинки!

2

Браво

Достойна смяна !

1

Половин работа

Абе напишете и кои са следващите съперници бе хора. Пак половин работа. Почти нуикъде не се пише за младежи и прочие. По да знаем кои са останали в турнира