42

Уговорен Мач

преди 4 години

Това беше най-скапаният мач който съм гледал през живота си .Очаквах голове и бързина с точни пасове като за финал .А видях една измислена дузпа в 20 секунда от началото на мача .После гледах някви марди от двата отбора да се мъчат да подават правилно едно полувреме и скука и резил .Едвам не заспах и търсих нещо друго за гледане .Тотман вместо да атакуват си връщаха топката назад към вратаря все едно са победители което ме кара да мисла че мача е бил уговорен предварително за пари .

41

съдията...... нямаше дузпа !!!

40

до Ха-ха Кличко беше на 41 години и за малко да не нокаутира 28 годишния Джошуа. Ако беше в разцвета на силите си на 33-35 години Кличко, Джошуа щеше да бъде пометен. Още в него мач се разбра, че Джошуа е един надут медиен балон.

39

Да! Тогава в ЦСКА играеха български хора!

38

do ЦСКА

Отстранявали са ги автентичното ЦСКА, а не Латекс-бои и химикали

37

ЦСКА

Браво! Червен екип! И тея сме ги отстранявали като действащи шампиони на КЕШ!

36

КобраТ СуШеф

абе, щом играч на мача е съдията, мани

35

удар първо в тяло, тогава после в ръката и то при центриране успоредно на гол линията, а не удар към вратата, бе 100% голово положение бе спрято, дузпата беше 3800 %

34

Ха ха ха не го гледах мача, защото знаех, че "Басейна с черният дроб" ще бие, но вече не ме интересува. Някои спортове много се комерсиализираха за сметка на други. Някои държави правят милиарди, а други дyxaт cyпата.

33

ДС

Добре че беше ВАР.

32

Тоя селски мач от ниво родна А-група финала на ШЛ ли беше? Нещо не е наред с модерния футбол.Това не е футбол, а печатница за пари. Всичко е комерсиално вече от главозамайващите договори и заплати, до продажбата на футболни артикули. Аз исках да си взема фланелка на МЮ, но както се замислих колко ще я нося и си взех нещо по-функционално - яке.

31

По-голяма скука не бях гледал, добре че беше мацката да нахлуе на терена и да разведри положението, че мъката беше безкрайна.

30

Да не повярваш. Шлагерите взеха титла. ХахаТе е спечелиха още с мача а Барсса.

29

Бай Варго

Досадна скука , спрях телевизора на 30 -тата минута . Измислена дузпа , която 99% от съдиите няма да свирят , но точно тоя чернодрешко реши да се превърне в център на внимание и да избира комплекси. Абе мач за ***..

28

ХА-ХА-ХА !

Къде сте, бе фенове на Антъни Джошуа ?Нали след всяка негова победа говорехте колко непобедим и велик бил ?!Явно не сте гледали негови мачове като аматьор, където се вижда какви са боксовите му качества. Боксът не е културизъм !Кюфтето вървеше като малко валяче по ринга ...И анаболният манекен не издържа ... :)Баси гаврата !Да не загубиш от Кличко, Паветкин и други класни боксьори, за да те смачка един дебелак ...Няма такава гавра !

27

ХА-ХА-ХА !

Това беше най-скучният финал в историята на Шампионска лига.Все едно гледах зле режисиран мач от Висша лига на Англия.

26

REAL RAMOS #4

Салаха се моли на аллаха, ох, ох ръчичката...

25

Гелосания

Общото между Левски и ДПС е ФК Донос ДС

24

Съдията закопа Тотнъм още в първата минута. Абсолютно тенденциозно съдийство. Това вече е безобразие.