ЦСКА-София продължава победния марш в контролите. „Червените“ отнесоха с 3:0 Берое в спаринг, проведен в Банско. Попаденията за армейците забиха Джонатан Линдсет, Тобиас Хайнц и Алесандро Николов.

Така треньорът на ЦСКА Томислав Стипич записа четвърта поредна победа в контролите.

Двубоят ще се запомни и с меле в средата на второто полувреме, като Станислав Шопов и двама играчи на Берое бяха изгонени с червени картони.

Този петък ЦСКА ще изиграе две контролни срещи в рамките на един ден. В 11:30 "червените" ще се изправят срещу тима на Макаби Пехтах Тиква (Израел), а в 17:30 - срещу Раднички Ниш (Сърбия). И двата мача ще се проведат на терените на комплекс "Евима" в Банско и ще бъдат открити за фенове и медии.