Въпреки че водеше с 2:0 и 3:2, Манчестър Юнайтед допусна нова загуба, отстъпвайки с 3:4 при гостуването си на ФК Копенхаген в група А на Шампионската лига, с което показа,че кризата в състава изобщо не е отминала.

Двубоят предложи страхотни обрати и емоции, а макар че играха с човек по-малко от края на първото полувреме, гостите могат да съжаляват, тъй като само за минути още преди почивката изпуснаха аванса си.

След това отново поведоха, но с късни голове датчаните стигнаха до успеха и завързаха стротно ситуацията в групата, в която Байерн е твърд лидер с 12 точки, но Голатасарай и Копенхаген имат по 4, а Юнайтед е последен с 3.