Отборът на Левски записа пета поредна победа в шампионата, след като надви с 2:0 Арда на собствения си стадион "Георги Аспарухов".

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на "сините", но голът падна след статично положение. Краев отбеляза в 20-ата минута след центриране на Филип Кръстев от ъглов удар. До края на полувремето Левски пропусна още няколко шанса да удвоят резултата, а гостите се отчетоха с един неточен удар.

Второто полувреме Арда погледна по-сериозно към вратата на Лески, но до сериозни положения не се стигна. Шансът за изравняване се откри в 79-ата минута. Ноа Сонко Сундберг загуби топката елементарно от появилият се като резерва Ласана Ндиайе. Африканецът излезе сам срещу Андреев, но бе застигнат от Келиан ван дер Каап.

Няколко минути по-късно Бари изпусна от изгодна позиция, а точка на спора сложи новия национал Марин Петков с гол в 86-ата минута.