Левски постигна първа победа на подготвителния си лагер в Турция, след като надделя с 2:1 над украинския Верес Ровно. Това беше и последна контрола на "сините" в Белек, след което те се прибират у нас.

Головете вкараха Марин Петков още в 1-ата минута и Здравко Димитров в 66-ата. За Верес точен беше Михаил Сергийчук в 44-ата минута.

Левски изигра силен мач, особено прз първото полувреме. Тогава положенията пред вратата на украинците следваха едно след друго, но бяха пропилявани с лека ръка. В това число и изпусната дузпа на Асен Митков, който стреля слабо и вратарят спаси.

Така хората на Станимир Стоилов завършват подготовката в Турция с равенство 1:1 с полския Гурник Забже, отново 1:1 с чешкия Бохемианс, 2:2 с лидера в Словения – Марибор, 0:1 от втородивизионния турски тим Генчлербирлиги и престижното 1:1 с Динамо Киев.

На 12 февруари Левски приема Пирин Благоевград в последната си проверка преди подновяването на първенството.