Снимка: LAP.bg

С кански мъки ЦСКА се класира за 1/2-финалите за Купата на България, след като елиминира Ботев Враца с победа 2:1.

Гостите се представиха отлично на "Българска армия" и поведоха в 22-ата минута чрез Даниел Генов. След почивката "червените" подобриха играта си и стигнаха до пълен обрат.

В герой се превърна дебютантът Ахмед Ахмедов, който се появи като резерва. В 67-ата минута той асистира на Едвин Джеси за 1:1, а в 89-ата минута донесе успеха за ЦСКА.

Така "армейците" се присъединиха към Локомотив Пловдив, който също се класира след четирите най-добри отбора в турнира. Утре играят Ботев Гълъбово – Ботев Пловдив, а в четвъртък е голямото дерби между Левски и Лудогорец.