С голове на Филипе Коутиньо и Неймар в добавеното време Бразилия измъкна труден успех с 2:0 срещу Коста Рика в мач от група Е на Мондиал 2018.

"Селесао" се измъчи срещу сгъстената защита на Коста Рика и мачът вървеше към равен, но в самия край Коутиньо вкара втория си гол на шампионата, а след това Неймар затвърди трите точки на тима.

Бразилците започнаха лежерно, без агресия и трудно пробиваха в добре подредената защита на костариканците. "Селесао" имаше тотално превъзходство във владеенето на топката през първото полувреме, но тимът отправи един-единствен удар в очертанията на вратата - на Марсело в самия край на първата част.