Снимка: Булфото

Монтана постигна шокираща победа с 2:0 над Левски в първа среща от 1/8-финалите на турнира за Купата на България, играна на стадион "Огоста".

Домакините показаха страхотен футбол и при малко повече късмет можеха дори да стигнат до по-изразителен успех.

Това пък е четвърти мач в който Левски няма победа, след като отборът се провали в мачовете си срещу Марек, Локо Пловдив и ЦСКА от шампионата.

Гонзо даде шанс на доста играчи, които не играят редовно в шампионата, но те не оправдаха очакванията му.
Сергей Георгиев и Иван Минчев в 43-ата и 57-ата минути вкараха головете за домакините.

Известно е, че Монтана елиминира ЦСКА в миналия кръг на турнира. Този път обаче хубавото за Левски е, че ще има реванш и той ще бъде на стадион "Георги Аспарухов".