Миньор спря победния ход на ЦСКА. Снимка: Булфото

ЦСКА тотално се издъни при гостуването си на Миньор Перник и доста сензационно загуби мача с 0:2.

Двата тима се изправиха на Стадиона на Мира в Перник, а "чуковете" стигнаха до успеха след попадения на Борислав Стойчев в 52-ата минута и Ванчо Траянов в 82-ата минута.

След този резултат практически "червените" изпуснаха перфектна възможност да се доближат на косъм до титлата.

Разликата между ЦСКА и Лудогорец в момента е едва две точки. "Червените" остават лидери в класирането с 66 точки в актива си.

Миньор пък е на 9-ата позиция с 34 точки. Жуниор Мораеш можеше да върне интригата в мача, но пропусна дузпа в 78-ата минута.