ЦСКА 1948 спря ЦСКА за титлата. Срещата завърши 1:1.

Драмата бе пълна до краен предел. Срещата вървеше към равенство 1-1, но съдията Гидженов даде дузпа за "армейците" дълбоко в добавеното време. Зад топката застана Иван Турицов, който изпусна.

Така ЦСКА изпусна да дръпне 4 точки пред Лудогорец. Авансът им на върха е само 2, а след няколко часа "червените" могат да бъдат изместени от лидерската позиция, ако Лудогорец победи Левски.

Енес Махмутович откри за домакините от "Българска армия" в 40-ата мин. В 45-ата мин Педриньо изравни.

Голмайсторът на ЦСКА Дюкенс Назон отново е на пейката. Хаитянинът има контузия и Саша Илич не рискува да го пусне от първата минута.

Капитанът на ЦСКА 1948 - Даниел Наумов, е извън състава. Вратарят получи контузия в предния кръг срещу Лудогорец. На негово място под рамката застана Генадий Ганев. Аут поради наказание е Елитон, а неговото място заема състезателят от втория отбор на "червените" Ангел Грънчов.