25

Цццц

преди 1 месец

Нидерландците изтърваха 3-4 чисти възможности и накрая англичаните вкараха от една, Оли Уоткинс ме събуди след половин час игра на автопилот през второто полувреме.

24

Англия е шампион, заслужават го!Go England!!

23

Гошо

Измислена дузпа. Ако съдиите на това евро свирят на наши мачове в окръжните групи щяха да са минимум в болница с множество счупвания. Кане се въргаля половин час на тревата и би дузпата с този същият болен крак. Даже и съприкосновение между двамата нямаше при едно от повторенията се видя ясно.

22

123

Кво се учудвате??? Кой плаща на УЕФА ?

21

накрая холандците се разправяха със съдията, вместо да играят футбол. Съдията подпираше англичаните през целия мач.

20

да бе

За чистия гол на Сака нищо не се говори,даже не пуснаха линията.

19

Обективен

Двата подпрени от съдиите отбора ще играят на финал. След цирка и на финала на световното в Катар, ще гледам европейско и световно, само когато България се класира, т. е. най-вероятно никога. Жалка и тъжна картинка!

18

И съдията, с дузпата която даде да ги върне в мача.

17

КИРО

Съдиите пратиха Англия. Няма по продажно първенство. Политиката на говорене , че черното е бяло вече се настани и във футбола.

16

ДОБРО УТРО, БЪЛГАРИЯ

Много алсдки поздрави на Вили Вуцов и Мадански! :)))) ХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАА

15

Не съм за Англия заради Саутгейт, много противен. Преди имаха моята подкрепа.

14

Бет мания, 24

На четвърт финалите излязох прецакан, затова на полуфиналите залагах че и двата отбора ще вкарат. На финала мисля смело да сложа 2кинта за Испания- обикновено слагам 15цента на мач.

13

И двата отбора са гадни с много неевропейци и мешани. Нидерландия ги надигра второто полувреме но и турците ги иадиграха а отпаднаха. Така че им се върна. Откинс е по-добър от симуланта за дуспи Кей и трябва да почне с Испаняи, но найдобрия на Англия беше Водния.

12

Пак се уредиха, с Испанците обаче няма да им мине номера.

11

Измислена дузпа прати Англия на финал.

10

Най-силният отбор. Всеки мач им отсъждат дузпа, иначе нахваленият Кейн никога не може да вкара

9

Британски учЕн

Сега ако бият Испания на финал ептен няма да са добре дошли британските туристи това лято.

8

Първото Европейско първенство по футбол в историята се проведе през 1960 г. На финала играха отборите на СССР и Югославия. Сборная победи с 2:1 и СССР стана първият шампион на Европа.

7

Ку клукс клан

Черните в отбора на Холандия ги прецакаха.Но смятам че Испания още от сега може да се поздрави с трофея.Аз живея в Испания и ако имам късмет може да натисна някоя пияна фенка вечерта като излезем по улиците.Пожелаитв ми успех

6

Обратът го направи съдията, съвсем по европейски. Але, да ви пикам ва европейското измислено. Тези островни плъхове можеше и да не хждят. Пак щяха да са на финал.