23

ИТАЛИЯ

преди 5 дни

Тръгва трудно, но стига ....далеко. Далечната 1982г се класира напред в групата си с три равни мача. После опраска Холандия, Аржентина,Бразилия, а на финала и Германия....помнят се още Паоло Роси, Марко Тардели, Джентиле, Конти....и колективния дух на скуадрата.

22

ПРОДЪЛЖЕНИЯТА

преди 5 дни

Са и за двата отбора....хърватите вкарват втори гол и всичко приключва....ама явно не могат...

21

до

преди 5 дни

хаха ти драскаш и не разбираш.Във футбола се казва, че дузпи не се спясяват, а се изпускат.Ако се бие правилно няма как никой вратар по света да я хване.Разбирачо.

20

преди 5 дни

Има ли още нормални хора да следят тоз омрял и корумпиран "спорт"?

19

преди 5 дни

Модрич не пропусна, а Донарума е спаси. Пак хора които си нямат и представа от футбол драскат!

18

преди 5 дни

Накрая ще стигнат и финала, така става във футбола. Севиля навремето така оцеляха в начален етап и взеха купата!

17

преди 5 дни

Всъщност Хърватия загуби защото и в трите си мача игра с 10 човека с Модрич.Видяхте и как издъни дузпата.

16

преди 5 дни

Обективно. Италия игра много модерена схема и футбол. Страхотни дълги извеждащи пасове от дълбочина и смяна на фланговете и много бързо разиграване във вратарското поле. Голът в последната минута е уникален, друг е въпросът защо съдията даде толкова голямо продължение. Хърватска си играе нейния футбол от години - преса, битка и тичане 90 минути. Втората половина на второто полувреме хърватите играха много грубо.

15

преди 5 дни

Слаба Хърватска,още по-слаба Италия,но като нищо могат да станат евр.шампион.Подмладяването на отбора на Хърватия трябваше да стане веднага след Световното.

14

преди 5 дни

Какво оцеля...??? Най-добре да беше дал едно цяло трето полувреме тоз корумпиран съдия, че направо да си спечелят измъчения мач тия жабари! То беше ясно като бял ден, за какво бяха тия измислени 8мин. продължение.....!

13

преди 5 дни

Играят на Ивропеското,а Рассия обикаля като гладна хиена...

12

преди 5 дни

Щом ще гледаш Купа Америка, значи имаш пари да гледаш Домус ТВ

11

преди 5 дни

Квазимодрич няма ли да се пенсионира вече ? Докога ще мъчи и себе си и нас ...

10

преди 5 дни

реално италия почти сигурно щеше да се класира даже и при загубата с 0-1 като един от най-добрите трети отбори... Но така просто изхвърлиха Хърватите. Жалко, но пък отдавна им беше време да пенсионират 3-4 начело с Модрич

9

българина

преди 5 дни

съдията им спечели мача с 8 м продължение.... буташе ги до последно. Нормалните продължения са 3 4 м. честен атлантизъм

8

преди 5 дни

Аз ше гледам Купа Америка, това европейско е пълна бутафория

7

преди 5 дни

Тоя Модрич не мога да го понасям,абсолютен никаквец такива като него стотици,много мразя такива като него да го величаят и да го изкарват некъв голям играч,ае сега да го духхха.

6

преди 5 дни

Явно българската общественост в спорта забравя вчера нашата спортистка какво наказание и улепиха, за да не стане шампионка на олимпиадата. Злорадствайте на хърватите, ама и ние българите сме боксова краша на съдии и допинг мафията.