12

Случаен минувач

преди 3 месеца

Беше май 2010. Имаше такъв отбор - Локомотив Мездра. На стадиончето в Мездра ЦСКА играеше безобразно. И в 65-та минута домакините получиха корнер. Топката бе центрирана на главата на Исмаил Иса, който я заби неспасяемо в мрежата. Само 2-3 минути след подновяването на играта от центъра запалянковците на ЦСКА нахлуха на терена и взеха да бият и трошат всичко. Започнаха да бият публиката на домакините, 300 души, които спокойно си гледаха мача. ЦСКА бе наказан със служебна загуба 0:4. Помните ли?

11

Минимум 6 мача пред празни трибуни. Но действително трябва да се наказват конкретни извършители. В Англия въведоха фейс-контрол на най-агресивните запалянковци и просто не ги пускаха на мач. Защо да не се направи и тука? Има ***, на които просто им прави удоволствие да се сбият на мач, те за това и ходят, имат много бойна енергия.