Мъди Стоилов

преди 1 година

Ако махна Малката Перука, Голямата ще махне мен!

17

Щом не е срамно да паднеш от третия в малтийското първенство значи *** съвсем се е объркал.

16

Първият гол между краката във вратарското поле.., повечето вратари ще се хвърлят като мечка върху топката. Вторият гол гони противниковият играч и оставя вратата си неохраняема при положение, че до него има защитник който също гони топката. Пълен левак, а и капитан на всичкото отгоре. Това си е срам.

15

Срам е да държите на вратарското място това нещо наречено "вратар"

14

Аз като гледах първите 15 минути си казах 100 процента като с Антверп. До редовното време Левски води с 2:1 и в продълженията им вкараха два гола за 3 минути..

13

Да от паднеш от махленски отбор с 1800 души капацитет на стади онази, не било срам.

12

Най-голямата грешка на ръководството на Левски беше, че раздаде премии след елиминирането на ПАОК. Трябваше да е при влизане в групите. Не може, 4-5 минути преди края да си изравнил резултата и да подходиш така левашки. И то не е за първи път това. Това вече си е специалитет на отбора от много години. Най-фрапиращото беше през 1989 година срещу Антверпен. Просто е несериозно, както и да го погледнеш. Оправдания няма.

11

фергюсън

По важно е на Николета да не вкарват.

10

Коефициенти преди мача 1.13 за Лефски, 13.0 за Хармун. И ако това не е срамно....

9

Това недоразумение на вратата е толкова вратар колко аз съм космонавт.

8

Хахахаха

Докато Перукан реди състава на Левски и Националния отбор ще е така... Ники не става за вратар и това си е, ама си е титуляр и така ще е докато татИ е шеф.. Съжалявам за Мъри, щото човека 9мес. се опитва да ги направи играчи тия,а накрая татиното пуска два левашки гола.Л.Пенев преобрази нациналния,ама не даваше Перуккан и мениджъри да му редят състава и набързо го сготвиха.Докато Преслав пияндето е на власт класиране не чакайте.Ама е нагъл и не пуска кокала- баце2.

7

Тоа, бате, като го гледам може да оцени само баничка със сирене.

6

Кауня

каза,че Хамрун били изключително сериозен отбор...Е,немам думи.Щом Лесни играят с такива сериозни отбори и насред София отпадат,тенк ю пипъл,тенк ю Мъди,тенк ю Ники!Те и Вадуц явно,АЕК Ларнака също са били.Ако бяха дошли Кьолн,сигурно щяха да са извънземни.Ама така е,от човек носещ само анцуг,какво да излезе от устата му.

5

Е разбира се, че не е! За Левски да отпаднеш от анонимници си е традиция! То и Хасково не е София! А 40-годишното приятелство какво го правим, като снощи точно то ви съсипа? Ама ако не играе синчока, няма да има затваряне на очите за лиценза!

4

Абе не дойде ли време да разкарате това посмешище на вратата,малък перукан?

3

без коментар

.

2

Евроидиоти

За вас не е. Даже си е супер нормално за вас.

1

Дали Левски са професинален отбор?Само те в света отлагат мачове,за да са "подготвени" за Европа.И пак не са...Всеки иска да играе повече мачове,за да има спортна кондиция,но Мъри играе свой "правилен" футбол.