16

Стар Левскар

преди 1 година

За ,,Левски " е решаващо и задължително да вкарат гол ! И сини и червени , бъдете българи и подкрепяйте Левски "

15

Направо голям срам за ПАОК да се елиминира от толкова слаб отбор

14

цскар

тия па гръТЦкото локо пд още се силят явно 2:0 им е малко. сега и там като ги опънат в този провинциален град без плаж, та съвсем ще ги побългарим. успех на левски от цскар. България над всичко!

13

до анонимен 11

Още по лошо беше. Водехме 1:3 в 89м. В 95м вече беше 4:3 Не ми се спомня...

12

x

3:0 за ПАОК и синя тишина

11

До Анонимен 11

Това беше паметен мач, имам го на видеокасета. Тогава си получих евроимето, което задвърждават до ден днешен. Дано успеят срещу подлите

10

Да не забравяме, че Левски загубиха от Антверп в продължението до което водеха с 2:1.

9

Резултата на Левски никак не е лош, играта им на Георги АСпарухов също бе добра, но това не е гаранция. В ПАОК се връщат трима възлови играчи, а правилото за гол на чужд терен вече не важи. българските отбори имат навика да подценяват противника, дано това не изиграе лоша шега на Левски. ИНаче ще е страхотно Левски да бие ПАОК.

8

Левскар съм, НО- ПАОК е в пъти по- силен от Левски. Липса на мачове и кошмарно начало за тях е причина за резултата в София. Шанс за Левски 35%, но надеждата умира последна. Късмет за Левски!

7

цицификис

всичко е хазарт , ние сме абонати на гърция, дали за газа, дали за спорта, за какво ли не

6

Иван

Липсата на официални мачове и многото нови и не много добре сработени играчи на ПАОК, ще доведе до там че дори може отново да загубят.Бавно действат срещу бързите бразилци на Левски.

5

да

и аз така :)

4

X

Припоци, гледайте Жужето да не ви спре кранчето и да не престанете да съществувате! Кьорче Петров в четвъртък ще ви занули хубаво! Уважение буди само оригиналното ЦСКА, което беше живо до 2016! Ментета с тирета, числа-говввна да си пият хапчетата и да търсят друг субект за припознаване след идващия фалит!

3

Само щастието и публиката помогна на Уеефски да поведе с 2:0 до 30 минута, след това ПАОК ги нагъна но нямаха шанс.

2

Сините шамандури ще дълдисат в Тесалоники.

1

Мачкай лавина

На ПАОК пак ще им вкараме гол от Аспровалта като в България от спирката на трамвая.