16

преди 3 години

Браво еллина.страшна душа.

15

Скоро Джокович ще е най-великия тенисист в историята на тениса по всички показатели - по най-дълго време като 1 в ранглистата, по най-много години завършил като 1, по брой спечелени мастърси и по брой спечелени турнири от шлема, както и по максимално спечелени пари от турнирни фондове. Заслужено, разбира се - всичко си е заработил сам.

14

Младияпремиерсхарема

Годините са просто цифра в съвременния спорт и живот и на 50 ,60 и тнтможе да се спечели Рони Осъливан стана световен шампион на 45 години примерно ,в тениса и на над 50 има много състезатели и печелят

13

Щото пък сърбите не са долни хора...Или пък които и да е...

12

До АнонименЕстествено че се бутат помежду си. Латинците мразят всички останали, освен себе си. Обаче на световното през 2006, Италия прецака Франция и спечели световното и от тогава французите им отмъщават като покровителстват испанските отбори чрез Уеэа, а италианците не са печелили голям турнир. Само който не е имал взимане даване с французи не знае какви долни и подмолни хора са. Сега ще падне едно кихане и кашляне когато Джокович изпълнява, знам им номерцата.

11

ха чалгара се завърнал

10

АнонимеН

ПЕТ ПАРИ НЕ ДАВАМ ЗА ЧУЖДИ ТЕНИСИСТИ----------ТАЗИ СТАТИЯ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ КАЗВА: НАШ ДЯДО ГРИШО НЯМА ДА СЕ БОРИ ЗА КУПАТА ОТНОВО !!!!ТАКА ЩЕ МОЖЕМ ДА ГО ОПЛЮЕМ ОТНОВО

9

Крал на клея защото французите така са решили. Като не можем да излъчим свой шампион ще удряме рамо на латинските другари. Ама на Уимбълдън и Аустрелия Опен лъсва цялата истина за царчето Надал.

8

Да, и 12 пъти ролан гарос, французите нали са некадъpни и не могат да излъчат свой шампион, затова бутат испанците. Същото е и във футбола където уефа е доминирана от франсета.