преди 4 години

Дизпаналдо искал дузпа ли?Ами той винаги иска, като не може да вкара.

6

Ром"с

Първото полувреме бе шахматен двубой и двата отбора се страхуваха и двата отбора бяха под голямо напрежение ,това се виждаше от действията на играчите като Мендитита.. Второто полувреме същото започна,но ЗАЩИТНИЦТЕ на МанСити успяха всички да сгрешат за да вкара гол Реал.Реал бе по-добрият отбор на терена с изключение последните минути след като влезе Стърлинг. Аз бих казал Стърлинг-Реал 2:1 .А да и още ,за първи път в последните 5 години да видя съдия да не подържа Реал.МанС скучни за гледане

5

Реал сами се биха. Не са във форма - който ги следи веднага ще се сети за издънките им срещу Селта по абсолютно същия начин -след 80-та минута, както и срещу Леванте. Нямам нищо против Сити, но това си е един изкуствено създаден отбор с над милиард налети в него. Ще видите как ще се разбягат звездите му, като ги накажат за следващите две години от УЕФА.

4

Пред отпадане са основните фаворити за ШЛ тази година-Реал,Юве, Ливърпул.

3

House M.D.

Колега, погледнете в началото. "Ман Сити надигра с 2:1 като гост...". Има и други нелепости в статията.