7

Анонимен

преди 4 години

Класовете от по 26-28 деца си представям , как се забавляват колективно на килимчето . Ина колко валидола е госпожата им .

6

Анонимен

преди 4 години

Ако бяха отделили същите пари за университетите, да си оправят базата и да се доближи до реалната среда, ефектът щеше да е по-добър. А така в повечето случаи ще е усвояване на средства. "Работодателите" не могат да осигурят качествено обучение, особено при такава масовка, и при всички положения ще изолират студентите от "реалната среда", за да не направят беля. И ще натоварят някой най-непотребен за работния процес да се занимава с тях.

5

Анонимен

преди 4 години

Няма да работи по простата причина, че във фирмите няма кой да ги обучава. Нагледал съм се на тази глупост няколко пъти и не работи заради тъпите работодатели. Първо за да обучаваш някого трябва да имаш поне малко педагогически знания и умения, второ трябва работодателя да задели време за обучителя, а не това да му е занимание помеждудругото, защото като се очаква да свърша труд за 6-8 часа и трябва да отделя на стажанта 4 сметката не излиза. И последно трябва хора с опит да обучават, а няма...

4

b

преди 4 години

Поне няма да ги карат да мият чинии или да работят като общи работници, както унижаваха източно-европейските студенти години наред, с "летни бригади". Автова време студентите от запад си караха стажове по специалността по заводи и т.н.

3

Анонимен

преди 4 години

Е защо правите Социалистически работи нали сте Капиталисти. Ние когато бяхме студенти през 70-те години така ни пращаха на практика а есента на студентски бригади да оберем реколтата от полето че да не изгние. Май Социализма си е най добрият строй. Нямаше бедни, бездомни, клошари и всички бяха задружни. А в последните 30 години пълна Анархия.

2

Анонимен

преди 4 години

90% от днешните вишисти, ако си загубят дипломата за виШе, като ги питате какво са завършили няма да могат да ви отговорят.

1

Анонимен

преди 4 години

Тоест парите не ги плаща работодателя, а държавата. Един месец стаж не е нищо и без полза за получаване на истинско работно място, а самото работно място изчезва от трудовия пазар, защото всеки месец идва да работи нова жертва без заплащане и без никаква загуба за работодателя. В чужбина това се казва поколението практика. Много от най-образованите хора работят безплатно или полубезплатно с години без шанс за истинско работно място след изтичане на поредния срок.