Вчера тръгнаха със самолет за Варна като аслани, а се връщат с автобуса като нас.рани!

само Лецки

Отново откъм Говеждия обор се чува някакво жално мучене, явно говеждото пак е недоволно!

15

Не извратен тип

Втори мач подред се подиграват със труда на съдията,Кабаков място не може да си намери ,че му прецакаха тотото

14

Shark

И съдията не можа да помогне на спънатите левскари. А имаше желание човека.

13

Наблюдател

Черно море може само да съжалява за изтърваната победа! Две греди, два вратарски гола, които вкара Левски, човек повече за Левски 40 минути .

12

Велико Търново

Подуенци са най-смешния отбор с най-смешния треньор в България. Даже и с човек повече, с поръчков рефер и със купен вратар на противника пак не можаха да победят. Но това престъпно съдийство продължава. В дербито с ЦСКА ги подпряха и ги бутаха, днес отново! Но некадърниците са си некадърници! Съдиите така ли ще я карат цяла пролет?

11

Кога ще е европейският мач на Левски?

10

Лесни фалшива новина

На куците *** от синия обор съдията им бил виновен, а че играха повече от 50 минути с човек повече това не го виждат.

9

Морето Оле !

Браво Моряци !

8

, а се видя в мача с Интер , че съдийския отбор от Разград са куци коне и без такива машинации няма как да удържат за титилата.Да то щото Евроидиотите са много добри!

7

факт

Сватбата излезе за равен , в момента когато "морето" бяха на път да вкарат втори гол им изгони човек , после обратно когато Левски бяха пред гола изгони Горанов и накрая до гол свири .

6

ХАХАХА

Лудогорец са жалки в момента и те го знаят много добре , с основни играчи по на 40 години , ако не курдисват съдиите няма как тази година да са шампиони . Интер ги разкри и на реванша в Италия ще им сложи 5-ца . Лудогорец е причината българското първенство да крета , защото с покупка на мачове и съдии го съсипва !

5

До 1

Купи коне е запазена марка на Левски. И в тоя Мач отново го доказаха. Сватбата ги покри.

4

Нямало как Лудогорец да ударжат за титлата...кой ще им я вземе ? Левски и ЦСКА ли , дето на вързано куче не могат да дадат хляб. А пък недай си боже да се класират за Европа че тогава знаем какво става - пада им се някой нечуван анонимник и всичко приключва още първия мач.

3

Тая сватба пак прецака мача. Отпусна цяла минута на морето да изравнят. Само и само да изравнят.

2

Анонимен Алкохолик

Сватбата в цялото му величие. За това моя милост , знаейки кой е рефер сложи 1х в еврото и сега е с 400 кинта напред.

1

мдаа

Съдията тикаше мача към равен , даде само 3мин. продължение при 1:1 за да запази равенството , но когато Левски вкара и поведе услужливо пусна още време за да стане изравняване, както се казва до гол . Всички тия равни резултати единствено са в полза на Лудогорец , а се видя в мача с Интер , че съдийския отбор от Разград са куци коне и без такива машинации няма как да удържат за титилата.