До 1, 2, 3, 4 и 9 : Споко! За всички ще има ........ калъфки!

Стоян

Мачкаааай, Крейзиииии!!!Луууууууууудооооооогооооорец, оле, оле, олеееееее!!!

11

Чак пък "оцеля&

Можеше и да ги биеме. Както и да е и равния резултат е добър. Сега всичко е в ръцете на Лудогорец!

10

до 8А бе ти идддиот ли си, бе???? Нали ако не бяха изравнили в писледната минута Еспаньол, Ференцварош ставаше с 8 точки... Лудогорец е със 7. И Унгарците щеше да ги устройва и равенство срещу Лудогорец на 12- ти декември, а сега им трябва задължително победа, а нашите ги устройва и равен за да продължат.

9

Младеж

Дано загубят от Ференцварош. Мразя им собственика. А са въздух под налягане. Видяхме ги срещу последния от Лалига. Тотални въздухари. Биха ги деца на по петнадесет години.

8

Успех ,момчета !

7

Само уефски.Само литекс.

6

Браво на Лудогорец ! Никакъв гювеч не дава на руските танкисти.

5

Активист на БКП

Добре че е ,, Лудогорец,, да ни отсрамва,че ,, Люляк,, Ловеч и ФК ,, Леффка Драгойчева-Лаффчис,, 1992 никакви ги няма...

4

Домуз Калитковците от Делиормана.

3

Никакви късметлии не са .В Разград отпадат !

2

Като нищо ще отпаднат ментетата на Домусчиеви.

1

Селски отбор

Късметлии ! В Унгария Еспаньол изравниха за 2:2 на Ференцварош в 95-тата минута от продължението ...Иначе маймунките на Киро Домуса щяха да ядат шнура.