18

:-)

преди 5 години

Шампиони стават тези, които победят в последния мач на първенството. Първият е просто за загряване на бутонките и смазване на ставите.

17

:-)

Германия, Аржентина, Бразилия - започват зле, но това означава, че ще дадат всичко от себе си следващите мечове, а това е предпоставка за добър футбол.

16

:-)

До Анонимен 15Ами най-добрите в света са си германците - актуалният световен шампион поне до след 1 месец.

15

"най-добрите в света", ама май само на хартия.

14

П.К.

Добре е по-често големите фаворити да изпитат и сладостта на загубите.

13

Хроникьор

Като чета коментарите се убеждавам, че футбола е повече политика от колкото спорт.

12

На мачу пикчу у...

*** им работа.... Всички скочили като вкарали гол. Пффффффф.

11

Докато Меркел е на власт Германия ще види просперитет, ама през крив Мак(а)рон. Не само във футбола, ами във всяка друга област.

10

майна

Представям си какво цунами ще последва ако всички китайци едновременно пръднат.

9

То и Ние и Алжир и други биха ,Германия!Даже през 1954 г.Унгарците ги отнесоха в гупите със 7:3,но Германия стана шампион!Някой беше казал,,Германия когато играе лошо ,стига до финал,когато играят добре стават шампиони".

8

майна

До юбералесПомня и ние как скачахме по улиците когато бихме Германия през 1994г.

7

юбералес

Така се празнува победа над Германия. Други пък я празнуват вече 73г.

6

Когато индийците спечелят световното по крикет сигурно чак при нас се усеща.

5

123

До Анонимен 2Мхм "чистите арийци" Юзил, Кедира и т.н. са преяли с баклава.

4

Обективен

Добре играха първото полувреме, но не "капитализираха" психологическото си преимущество след гола. Второто полувреме вместо да продължат да натискат се прибраха в тяхната половина и позволиха на германците да диктуват играта. Което изключително рисковано защото ако германците бяха изравнили началото/средата на полувремето щяха да се надъхат и да ги обърнат. Германеца надъха ли се няма спирачки. Те не спират да играят след гол. Продължават да мачкат и мачкат.

3

Тия мексиканци ми станаха любим отбор на това Световно.

2

Германският национален отбор бе изморен заради Рамадана.

1

Най-добрият футбол на това първенство до момента дойде от Ел Мехико! Уникален отбор. Поне в Топ 3 заслужават!