7

You Never Walk Alone

преди 6 години

До АнонименНападението не не струва.Еграем с фалшива девятка в 80% от мачовете.Защитата е под всякаква критика, вратарите също.С един класен нападател ляв защитник и централен ,а и добър вратар меже

6

Нападението е перфектно. Центъра е голе-долу добре, трябва да вкарат 20-30 милиона за 2-*** добри защитници и тази година требъл.

5

Цитат: Салах реши всичко в 86-ата минута.Добре, че е бил Салах, та да реши мача в последните минути ... ха-ха-ха-ха

4

Спомени

ШЛ сезон 93-94(тогава КЕШ) СМ беше тотлен доминатор в групата със 6 победи. Помня мача им с Розенборг когато от 0:2 през първото полувреме обърнаха до 4:2. Сега обаче няма и следа от този мощен отбор.

3

Попето сигурно е бил на уиски с аулин и затова не са го пуснали в игра.

2

Не разбирам заглавието един силен отбор размаза един посредствен такъв със същия успех можеше да сложите като глава на статията загубата на "Челси".