20

20

преди 8 години

Часът е 22'04 и първият сет е факт ............. 6:3.Когато експерта говори и Боговете мълчат.Мришо е НИКОЙ.

19

Здравейте БАЛЪВЦИ,Пиша ви за да ви инфорнмирам какво ще му се случи на Мришо в в следващите 60-80 минути.резултата е 1:0 за мришо.Мачът ще завърши с класическото 6:3, 6:3 за Нишикори. а мришо заминава директно при Дуда да подсмърча ОТНОВО.

18

А защо няма нищо как г "ОТСТРЕЛЯХА" Мришо на двойки??Защо бе?

17

Вестникарските пачаври да мълчат в случая ! ДАВАЙ ГРИШО !!!

16

Браво, Гришо! Гордея се с успеха ти! Дай всичко от себе си срещу японеца! Вярвам в теб!

15

Бат Никифори пак ще му го НАТУПОРИ!*** е АБОНАТ на япончето.

14

До Анонимен 1А теб какво те интересува колко са коментарите и какво мислят хората за тоя Дудук?

13

Това че Мришо-клоуна е взел два-три мача в годината не ме интересува.

12

анонимен

До ДришоГригор победи един съперник на 17, един на 27 и един на 37 години. А ти си ***, хаха

11

nedkodd

Браво Гришо!Желая ти победа довечера срещу Нишикори!

10

Брабо Григоре! Само няколко дни след трагичния мач с предния японец, сега чакаме мача с другия японец доста по приповдигнато. Вероятно ще падне от Нишикори, но поне няма да изглежда безнадежден и безидеен

9

Дришо

Въй, ам ся кво ша са прави незнам. До тук лесно, едно хлапе и един пенсионер. Направо отивам да са бична в ряката, то са е видяло, че ша са отпада!

8

Браво на Григор, наистина най-добрият му мач от доста време насам!Стискам палци за довечера :)

7

Браво Гришо!С тази победа Гришо ще е 35-ти в следващата ранглиста, а и 98 хиляди долара са си добри пари. Ако успее да бие и Нишикори, вече ще е хубава изненада. Трудно е, но не е невъзможно. Гришо се е срещал досега два пъти с Нишикори и двата пъти е загубил, но това е отдавна - през 2013 и 2014 година. Успех на Гришо!

6

Нишикори

Гришо няма никакъв шанс срещу мен. В момента съм 6-ти в ранклистата, а да не говорим, че миналата година дори бях 4-ти. Укаримаска?

5

Браво

Браво на нашето момче! Жалко само, че му се падна Нишикори. Много неудобен противник за нашия! Според мен, в този турнир ще е дотук!

4

Ник

Браво, Димитров!Пожелаваме ти финал и титла!!

3

???

Що му трябваше да се разделят с рускинята , много турнири имала и не се виждали , ако беше търпял 2-3 месеца (докато я махнат от тениса) сега щяха да са заедно и той да е единствената звезда в семейството