След загубата от Грузия с 2:5 у дома стигнахме до извода, че сме стигнали дъното. Но българският национален отбор показа, че може да стигне още по-далеч и днес завършихме 1:1 с колоса Гибралтар. Само за да докажем, че футболът ни е погребан... Най-малкото морално.

Срещата бе от Лига на нациите и ще се запомни единствено и само с поредната чутовна издънка на така наречените ни "лъвове".

Георги Минчев откри резултата с глава в края на първото полувреме, а домакините ни опънаха от дузпа в 61-ата минута чрез Лиъм Уокър.

Това бе и доста нелеп дебют за Георги Иванов-Гонзо начело на националите ни, след като Ясен Петров хвърли оставка след погромното 2:5 от Грузия в Разград.