Григор Димитров започна защитата на титлата си на "Мастърс" турнира в Синсинати с победа, след като в мач от втория кръг надделя над Миша Зверев след 7:6(5), 7:5 за 1 час и 41 минути игра.

Българинът бе пробит още в първия гейм на първия сет, но все пак върна пробива за 3:3, пише gol.bg.

До края на сета нямаше повече пробиви и се стигна до тайбрек в който нашето момче даде пет точки на противника.

Във втория сет всичко се реши след един единствен пробив в единадесетия гейм на срещата.

Следващият опонент на българина е Новак Джокович, който ще срещне в третия кръг на турнира.

Така задачата на Григор Димитров да защити трофея си в Синсинати ще бъде много трудна.