Септември София загуби от Локомотив София с 0:1 в среща от 4-ия кръг на Първа лига. Двубоят се проведе на Националния стадион „Васил Левски“, а накрая „червено-черните“ завършиха с намален състав заради червен картон на Доналдо Ацка в добавено време.

Успехът за „столичните железничари“ донесе Красимир Станоев. Той заби попадението в 11-ата минута, с което тимът му записа втора поредна победа в първенството.

В третата минута на допълнителното време Доналдо Ака получи втори жълт и съответно червен картон и остави Локомотив в намален състав.

"Червено-черните" записаха втора поредна победа и вече имат 7 точки на шесто място, докато Септември инкасира трета последователна загуба като отборът, воден от Николай Митов, все още не е отбелязал и гол.