Снимка: LAP.bg

Локомотив София изненада Черно море и го победи с 2:1 в мач от третия кръг на efbet Лига, пишат от Gol.bg.

Анте Аралица откри резултата малко след почивката, получавайки подаване от Бруно Франко. В последната минута на мача Светослав Диков удвои, макар голът да не беше признат веднага, а след намесата на VAR.

Черно море успя да се върне много късно в мача - чак в 99-ата минута чрез резервата Асен Дончев. Двата отбора не създадоха много голови положения, като интересното е, че Локо вкара две от трите си точни стрелби, а "моряците" - един от двата си точни шута.

След първата си победа за сезона Локомотив София събра 4 точки и дели четвърта позиция. Варненци разполагат със същия точков актив.