Отборът на Локомотив София победи Етър с 2:1 като гост във Велико Търново в двубой от 23-ия кръг на футболната Първа лига. С успеха Локомотив излезе на десето място във временното класиране с 25 точки, колкото имат още Берое и Славия. Тимът на Етър остава последен, 16-и в подреждането с 10 точки в актива си и без победа в шампионата от края на октомври миналата година.

Гостите поведоха след автогол на Горка Ларучея в 53-ата минута. Иван Василев изравни за Етър в 81-ата минута, а осем по-късно Ивайло Найденов реализира победното попадение за 2:1 за Локомотив София.

В следващия кръг в Първа лига отборът на Етър ще гостува на Локомотив Пловдив на 8 март, а Локомотив София приема Славия на 9 март.