ЦСКА победи с 3:0 Черноморец (Балчик) като гост в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Данило Асприля вкара дебютните си попадения за „армейците“, а Джонатан Линдсет оформи класиката малко преди края на срещата.

Футболистите на Нестор Ел Маестро стигнаха до 1/8-финалите без да си дават много зор, като действаха изключително ефективно. Гостите започнаха с летящ старт двубоя и откриха резултата още в 3-ата минута. Даниел Георгиев върна топката назад, а неразбирателство между Георги Радев и вратаря Илиев позволи на Асприля с шпагат да прати топката в мрежата. В 24-ата минута „червените“ бяха много близо до втори гол.