Снимка БГНЕС

Уулвърпемптън нанесе първа загуба за сезона за Манчестър Сити! Вълците победиха с 2:1 лидера във Висшата лига у дома. Гражданите остават с 18 точки, но вече само на 1 точка пред Арсенал. Ливърпул може да излезе първи при победа над Тотнъм, по-късно днес.

В същото време Манчестър Юнайтед продължава с плачевното си представяне във Висшата лига, след като загуби с 0:1 от Кристъл Палас срещата от 7-ия кръг на първенството.

Единственият гол на стадион "Олд Трафорд" отбеляза Йоаким Андерсен в средата на първото полувреме. "Червените дяволи" заиграха по-добре чак след почивката, но това се оказа недостатъчно и въпреки усилията в атака, така и не се стигна до изравнителен гол.