Левски победи Ботев Враца с 2:0 в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Уелтън откри резултата в 21-ата минута, след като Андриан Краев изпусна дузпа още в началото. Жереми Петрис пък удвои преднината на "сините" пет минути преди края на първото полувреме.

Oще по темата

В друг мач Локо (Сф) записа първа победа за годината. Столичните железничари победиха като гост 2:1 Спартак (Варна).

Антонио Вутов даде аванс за столичани още в 4-ата мин.

Румен Руменов изравни от дузпа в 9-ата мин.

Юлиян Ненов донесе успеха за Локо в началото на втората част.

Пирин (Благоевград) победи с 2:0 Хебър на в мач от 23-ия кръг на Първа лига.

И двата гола за победителите паднаха след почивката. Даниел Кондраков откри в 67-ата мин. Две по-късно Борис Тютюков удвои.