Манчестър Юнайтед спечели изключително драматично с 2:1 като гост срещу Фулъм в последен двубой от 15-ия кръг на Висшата лига.

Юнайтед поведе още в 14-ата минута след попадение на Ериксен, дошло след асистенция на Бруно Фернандеш, съобщи БНР.

През втората част домакините диктуваха събитията на терена и достигнаха до изравняване чрез Даниел Джеймс, който вкара на празна врата след подаване на Том Кеърни.

Попадение на младия Алехандро Гарначо в третата минута на допълнителното време осигури ценните три точки в полза на "червените дяволи". Аржентинецът, който се появи като резерва през втората част на мача в Западен Лондон, се разписа с техничен диагонален удар от наказателното поле след асистенция на Кристиан Ериксен.