ЦСКА-София победи категорично с 4:0 като гост Ботев Враца в мач от 15-ия кръг на efbet Лига.

До голяма степен "червените" си подпечатаха успеха още през първото полувреме. В 6-ата минута Марселино Кареасо откри головата си сметка, след като засече отлично центриране на Тибо Вион.

В 34-ата минута гостите удвоиха преднината си, след като Дюкенс Назон с пета отклони към Лазар Туфегджич, който нямаше как да сбърка пред опразнената врата.

В 80-ата минута Станислав Шопов с удар в сглобката матира Красимир Костов. Крайният резултат оформи Браян Морено в добавеното време.

С победата ЦСКА-София остава на върха с 34 точки, докато врачани заемат 12-то място с 11 пункта.