Манчестър Юнайтед падна от Брайтън с 1:2 на "Олд Трафорд" в среща от първия кръг на Висшата лига.

Попаденията за "чайките" заби Паскал Грос (30 и 39-ата минута), Алексис Мак Алистър пък си набута автогол в 68-ата минута.

Искащият трансфер Роналдо остана резерва и се появи в игра през второто полувреме. Срещата пък бе дебют в официален мач на Ерик тен Хаг, който стартира по кошмарен начин начело на "червените дяволи".

Подробности за срещата четете в Gol.bg

9

Халифакс

преди 1 година

Всичко им се връща за периода при фъргюсЪН ! Помпаха рейтинг, взимаха титли със съдии ... две случайни шл срещу Байерн '99 и подхлъзването на Тери при дузпите,Челси вече бяха взели купата,но .... това ще си им бъде ! А феновете на Осмина Реал да не злобеят,че Лион ги чака в елиминациите! Супер Барса 2:8 Байерн !

8

Никой не е изненадан, от десет години нямат титла, а от три години са средняшки отбор. А Брайтън, въпреки че през лятото им разграбиха най-добрите играчи, спрямо Юнайтед бяха като Галактикос, особено първото полувреме

7

Ром'с

Нещо тренера не си е свършил добре работата... Мактомини, Ериксен... Бисака... А МанЮ при Фергюсон бе добър отбор, щото в повечето мачове играеха 14 срещу 11...На европейската арена май една купа имат в ЛШ